Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

Musica Folklorica- Brno

12.12.2022

Stará Pekárna, Štefánikova 75/8, Ponava, Brno, BrnoPopis akce Musica Folklorica- Brno

Křest alba Rok na Slovácku s kalendářem na rok 2023 s obrázky Františka Pavlici.

Koncert horňácké cimbálové kapely Musica Folklorica, na kterém bude pokřtěno nové CD Rok na Slovácku. Kmotrem alba bude malíř František Pavlica.

CD Rok na Slovácku je zhudebněný malovaný kalendář Františka Pavlici na rok 2023. Nová nahrávka propojuje obrazy a písně svérázného moravského regionu. Malíř František Pavlica se svojí neopakovatelnou poetikou vytvořil obrazy zachycující současný život a udržování moravských lidových tradic. Horňácká cimbálová muzika Musica Folklorica z Velké nad Veličkou sestavila a nahrála, ke každému obrázku z kalendáře sadu písní. Vznikl tak originální kalendář, který citlivě snoubí vizuální i hudební odkaz jedinečného moravského regionu. Do nahrávání CD se zapojil kromě kapely Musica Folklorica, Ženký sbor Oskoruša, zazpíval Martin Hrbáč, Veronika Malatincová, Martin Prachař ad.Cena:150 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Musica Folklorica- Brno -Stará Pekárna, Štefánikova 75/8, Ponava, Brno, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Musica Folklorica- Brno

Křest alba Rok na Slovácku s kalendářem na rok 2023 s obrázky Františka Pavlici.

Koncert horňácké cimbálové kapely Musica Folklorica, na kterém bude pokřtěno nové CD Rok na Slovácku. Kmotrem alba bude malíř František Pavlica.

CD Rok na Slovácku je zhudebněný malovaný kalendář Františka Pavlici na rok 2023. Nová nahrávka propojuje obrazy a písně svérázného moravského regionu. Malíř František Pavlica se svojí neopakovatelnou poetikou vytvořil obrazy zachycující současný život a udržování moravských lidových tradic. Horňácká cimbálová muzika Musica Folklorica z Velké nad Veličkou sestavila a nahrála, ke každému obrázku z kalendáře sadu písní. Vznikl tak originální kalendář, který citlivě snoubí vizuální i hudební odkaz jedinečného moravského regionu. Do nahrávání CD se zapojil kromě kapely Musica Folklorica, Ženký sbor Oskoruša, zazpíval Martin Hrbáč, Veronika Malatincová, Martin Prachař ad.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Musica Folklorica- Brno -Stará Pekárna, Štefánikova 75/8, Ponava, Brno, Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci Musica Folklorica- Brno -Stará Pekárna, Štefánikova 75/8, Ponava, Brno, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA