Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

Blaze Bayley: Tenth Dimension Tour 2020- koncert v Brně

23.04.2021

Melodka, Kounicova 20/22, BrnoPopis akce Blaze Bayley: Tenth Dimension Tour 2020- koncert v Brně

Legenda a ikona heavy metalu, bývalý zpěvák Iron Maiden BLAZE BAYLEY zavítá opět na Melodku! Tentokrát v rámci Tenth Dimension Tour 2020. Spolu s ním se jako speciální host zahraje Luke Appelton, člen ICED EARTH a ABSOLVA.

Bouřlivák Blaze Bayley zahájil svou profesionální kariéru v roce 1984 jako frontman kapely Wolfsbane, se kterou vyprodukoval celkem pět alb. V roce 1994 nahradil Bruce Dickinsona v řadách legendárních Iron Maiden. S těmi nahrál dvě alba a po návratu Dickinsona v roce 1999 se vydal na sólovou dráhu. Na svém kontě má kromě řady studiových i živých CD i DVD též spolupráci s množstvím jiných umělců. Jeho posledním počinem je album je poslední album trilogie Infinite Entanglement: The Redemption of William Black.Cena:350 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Blaze Bayley: Tenth Dimension Tour 2020- koncert v Brně -Melodka, Kounicova 20/22, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Blaze Bayley: Tenth Dimension Tour 2020- koncert v Brně

Legenda a ikona heavy metalu, bývalý zpěvák Iron Maiden BLAZE BAYLEY zavítá opět na Melodku! Tentokrát v rámci Tenth Dimension Tour 2020. Spolu s ním se jako speciální host zahraje Luke Appelton, člen ICED EARTH a ABSOLVA.

Bouřlivák Blaze Bayley zahájil svou profesionální kariéru v roce 1984 jako frontman kapely Wolfsbane, se kterou vyprodukoval celkem pět alb. V roce 1994 nahradil Bruce Dickinsona v řadách legendárních Iron Maiden. S těmi nahrál dvě alba a po návratu Dickinsona v roce 1999 se vydal na sólovou dráhu. Na svém kontě má kromě řady studiových i živých CD i DVD též spolupráci s množstvím jiných umělců. Jeho posledním počinem je album je poslední album trilogie Infinite Entanglement: The Redemption of William Black.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Blaze Bayley: Tenth Dimension Tour 2020- koncert v Brně -Melodka, Kounicova 20/22, Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci Blaze Bayley: Tenth Dimension Tour 2020- koncert v Brně -Melodka, Kounicova 20/22, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA