Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

Danny Handley from the Animals and Friends – poprvé v ČR- Brno

20.01.2022

Unleaded coffee, Hybešova 46, BrnoPopis akce Danny Handley from the Animals and Friends – poprvé v ČR- Brno

Danny Handley je zpěvák a kytarista britských průkopníků rythm and blues slavných The Animals. S kapelou The Animals od roku 2009 cestuje po světě a vystupuje ve vyprodaných halách. Jeho jedinečný styl kombinuje blues, soul, jazz a pop a vše mezi tím. Své muzikantství a scénické umění zdokonalil v kariéře trvající 30 let. Studium u největších mistrů mu dalo schopnost ovládat publikum jako jeden z velikánů. The Animals podniknou v roce 2022 masivní 50.turné na rozloučenou a on je nyní připraven převzít kontrolu tam, kde skončili. Jeho vlastní kapela, která předvádí směs originálního a klasického materiálu, ze zkušenosti ví, jak nadchnout diváky po celém světě.Cena:200 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Danny Handley from the Animals and Friends – poprvé v ČR- Brno -Unleaded coffee, Hybešova 46, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Danny Handley from the Animals and Friends – poprvé v ČR- Brno

Danny Handley je zpěvák a kytarista britských průkopníků rythm and blues slavných The Animals. S kapelou The Animals od roku 2009 cestuje po světě a vystupuje ve vyprodaných halách. Jeho jedinečný styl kombinuje blues, soul, jazz a pop a vše mezi tím. Své muzikantství a scénické umění zdokonalil v kariéře trvající 30 let. Studium u největších mistrů mu dalo schopnost ovládat publikum jako jeden z velikánů. The Animals podniknou v roce 2022 masivní 50.turné na rozloučenou a on je nyní připraven převzít kontrolu tam, kde skončili. Jeho vlastní kapela, která předvádí směs originálního a klasického materiálu, ze zkušenosti ví, jak nadchnout diváky po celém světě.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Danny Handley from the Animals and Friends – poprvé v ČR- Brno -Unleaded coffee, Hybešova 46, Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci Danny Handley from the Animals and Friends – poprvé v ČR- Brno -Unleaded coffee, Hybešova 46, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA