Koncerty v Brně


Festivaly v Jihomoravském kraji  >  Festivaly Brno - venkov

Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky

2.6.2023-4.6.2023

Merkur Pasohlávky PasohlávkyPopis akce Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky

2.–4. 6. 2023 se již po páté setkáme na Festivalu Radosti a Života pod Pálavou. Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Kempu Merkur v Pasohlávkách, proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života. Program bude zahájen v pátek odpoledne. Součástí celého festivalu bude trh řemesel, prodej výrobků a uměleckých děl domácích i zahraničních umělců. Během festivalu budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce. Bude nám ctí, pokud i Vy se připojíte se svou přítomností a přidáte festivalu energii a něco ze svého nitra. 


děti do 15 let zdarma
PRODEJ VSTUPENEK Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky -Merkur Pasohlávky Pasohlávky prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky

Festival Radosti a Života pod Pálavou2.–4. 6. 2023 se již po páté setkáme na Festivalu Radosti a Života pod Pálavou. Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Kempu Merkur v Pasohlávkách, proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života. Program bude zahájen v pátek odpoledne. Součástí celého festivalu bude trh řemesel, prodej výrobků a uměleckých děl domácích i zahraničních umělců. Během festivalu budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce. Bude nám ctí, pokud i Vy se připojíte se svou přítomností a přidáte festivalu energii a něco ze svého nitra. 


děti do 15 let zdarmaFestival Radosti a Života pod Pálavou v červnu 2023 Pasohlávky
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky -Merkur Pasohlávky Pasohlávky

Zaslat odkaz na kulturní akci Festival Radosti a Života pod Pálavou- Pasohlávky -Merkur Pasohlávky Pasohlávky na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA