Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

Irena Budweiserová & Jakub Racek- Brno

15.10.2021

Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, BrnoPopis akce Irena Budweiserová & Jakub Racek- Brno

Koncert  plný spirituálů, gospelů i blues v podání bývalé členky skupiny Spirituál Kvintet a vynikajícího kytaristy i zpěváka J. Racka, spojený se křtem nového CD „Křídla“.  I. Budwaiserová účinkovala také v několika muzikálech (např. Babylon, Sny svatojánských nocí, Svět plný andělů) a podílela se na celé řadě nahrávek se souborem Spirituál kvintet, Rangers nebo s Big bandem J. Vejvody. Vydala deset sólových CD, některé z nich byly nominovány na ceny Jazzový Kája a Anděl.Cena:210 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Irena Budweiserová & Jakub Racek- Brno -Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Irena Budweiserová & Jakub Racek- Brno

Koncert  plný spirituálů, gospelů i blues v podání bývalé členky skupiny Spirituál Kvintet a vynikajícího kytaristy i zpěváka J. Racka, spojený se křtem nového CD „Křídla“.  I. Budwaiserová účinkovala také v několika muzikálech (např. Babylon, Sny svatojánských nocí, Svět plný andělů) a podílela se na celé řadě nahrávek se souborem Spirituál kvintet, Rangers nebo s Big bandem J. Vejvody. Vydala deset sólových CD, některé z nich byly nominovány na ceny Jazzový Kája a Anděl.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Irena Budweiserová & Jakub Racek- Brno -Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci Irena Budweiserová & Jakub Racek- Brno -Společenské centrum Bystrc, Odbojářská 2, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA