Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

Jan Blomqvist & Band Disconnected Tour 2019- koncert v Brně

12.10.2019

Fléda, Štefánikova 24, BrnoPopis akce Jan Blomqvist & Band Disconnected Tour 2019- koncert v Brně

Charismatický berlínský producent Jan Blomqvist se vrací se svou kapelou do Brna. V kompletním znění zde představí originální hudební projekt „Disconnected“. Naváže tak na strhující loňskou open-air show na Špilberku, kde zazněly skladby z první části čtyřdílné kompilace. Album postupně vznikalo v kvartetu lokací: Islandu, kalifornské poušti, New Yorku, a Berlíně. Zatímco první dvě místa spojuje odloučení a samota, zbývající dvojice představuje pulzující metropole. Pro Blomqvista jde o symbol sváru dvou identit dneška – té reálné a virtuální. Jak se tyhle světy protínají? Není náhodou jeden odstřižený od druhého? Své atmosférické taneční odpovědi nabídne Jan Blomqvist v živé show spolu s bubeníkem Christianem Dammannem a klávesistou Felixem Lehmanem. Stačí se na chvíli odpojit.Cena:508 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Jan Blomqvist & Band Disconnected Tour 2019- koncert v Brně -Fléda, Štefánikova 24, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Jan Blomqvist & Band Disconnected Tour 2019- koncert v Brně

Charismatický berlínský producent Jan Blomqvist se vrací se svou kapelou do Brna. V kompletním znění zde představí originální hudební projekt „Disconnected“. Naváže tak na strhující loňskou open-air show na Špilberku, kde zazněly skladby z první části čtyřdílné kompilace. Album postupně vznikalo v kvartetu lokací: Islandu, kalifornské poušti, New Yorku, a Berlíně. Zatímco první dvě místa spojuje odloučení a samota, zbývající dvojice představuje pulzující metropole. Pro Blomqvista jde o symbol sváru dvou identit dneška – té reálné a virtuální. Jak se tyhle světy protínají? Není náhodou jeden odstřižený od druhého? Své atmosférické taneční odpovědi nabídne Jan Blomqvist v živé show spolu s bubeníkem Christianem Dammannem a klávesistou Felixem Lehmanem. Stačí se na chvíli odpojit.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Jan Blomqvist & Band  Disconnected Tour 2019- koncert v Brně -Fléda, Štefánikova 24, Brno

Zaslat odkaz na kulturní akci Jan Blomqvist & Band Disconnected Tour 2019- koncert v Brně -Fléda, Štefánikova 24, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA