Koncerty v Brně


Koncerty v Jihomoravském kraji  >  Koncerty Brno - město

Leburn Maddox & Band(USA) + Tom Jegr Gang

14. 3. 2024

20:00

Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - středPopis akce Leburn Maddox & Band(USA) + Tom Jegr Gang

Po 6 letech znovu u nás ! Mimořádný kytarista a zpěvák, jehož kariéra začíná v polovině 70tých let, kdy jako mladý nadějný muzikant spolupracoval  s takovými hvězdami jako James Brown či George Clinton. Ve svých živých vystoupeních skvělý a zábavný showman, kterého oceňuje publikum po celém světě. Jeho kompozice jsou nesmírně vzrušující a brilantní zvuk je samozřejmostí. Má schopnost vyvolat u publika silné emoce! Po 6ti letech vyjíždí LeBurn Maddox v doprovodu tria na evropské turné jehož součástí je i Česko a Slovensko a zahraje našlapaný blues/rockový program sprvky funku i reggae..


Cena:stání 290,- sezení 390,-


Popis kulturní akce Leburn Maddox & Band(USA) + Tom Jegr Gang

Po 6 letech znovu u nás ! Mimořádný kytarista a zpěvák, jehož kariéra začíná v polovině 70tých let, kdy jako mladý nadějný muzikant spolupracoval  s takovými hvězdami jako James Brown či George Clinton. Ve svých živých vystoupeních skvělý a zábavný showman, kterého oceňuje publikum po celém světě. Jeho kompozice jsou nesmírně vzrušující a brilantní zvuk je samozřejmostí. Má schopnost vyvolat u publika silné emoce! Po 6ti letech vyjíždí LeBurn Maddox v doprovodu tria na evropské turné jehož součástí je i Česko a Slovensko a zahraje našlapaný blues/rockový program sprvky funku i reggae..ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.metromusic.cz/program/leburn-maddoxusa-band/


Zaslat odkaz na kulturní akci Leburn Maddox & Band(USA) + Tom Jegr Gang -Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA