Koncerty v Brně


Koncerty v Jihočeském kraji  >  Koncerty Brno - venkov

Z Valašska do Měnína - CM Kašava s primášem Petrem Králem- koncert Měnín

12.10.2019

Kino Měnín, Měnín 408, MěnínPopis akce Z Valašska do Měnína - CM Kašava s primášem Petrem Králem- koncert Měnín

Cimbálová muzika Kašava s primášem Petrem Králem, jak zní její plný název, byla založena v roce 1983 ve Zlíně jako dětská cimbálová muzika při místní Základní umělecké škole. Celkem 22 let působila jako kmenová kapela Valašského souboru Kašava, se kterým dosáhla významných úspěchů doma i v zahraničí. Posledních 8 let se výhradně věnuje samostatné koncertní činnosti. Je pravidelným účastníkem Mezinárodního folklorního festivalu Strážnice, má za sebou celou řadu živých koncertů pro Český rozhlas, Televizi NOE či Rádio Proglas. V Měníně vystupuje poprvé. Není tajemstvím, že právě v Měníně před devíti lety našel svůj nový domov primáš Petr Král. Proto jsme zvolili název koncertu: „Z Valašska do Měnína“.Cena:150 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Z Valašska do Měnína - CM Kašava s primášem Petrem Králem- koncert Měnín -Kino Měnín, Měnín 408, Měnín

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Z Valašska do Měnína - CM Kašava s primášem Petrem Králem- koncert Měnín

Cimbálová muzika Kašava s primášem Petrem Králem, jak zní její plný název, byla založena v roce 1983 ve Zlíně jako dětská cimbálová muzika při místní Základní umělecké škole. Celkem 22 let působila jako kmenová kapela Valašského souboru Kašava, se kterým dosáhla významných úspěchů doma i v zahraničí. Posledních 8 let se výhradně věnuje samostatné koncertní činnosti. Je pravidelným účastníkem Mezinárodního folklorního festivalu Strážnice, má za sebou celou řadu živých koncertů pro Český rozhlas, Televizi NOE či Rádio Proglas. V Měníně vystupuje poprvé. Není tajemstvím, že právě v Měníně před devíti lety našel svůj nový domov primáš Petr Král. Proto jsme zvolili název koncertu: „Z Valašska do Měnína“.
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Z Valašska do Měnína - CM Kašava s primášem Petrem Králem- koncert Měnín -Kino Měnín, Měnín 408, Měnín

Zaslat odkaz na kulturní akci Z Valašska do Měnína - CM Kašava s primášem Petrem Králem- koncert Měnín -Kino Měnín, Měnín 408, Měnín na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA